İqos Elektronik Sigara Modelleri

Comments · 768 Views

Günümüzde sıkça tercih edilen elektronik sigara tütün sigarasına göre %95 daha az zararlıdır. Sağlık açısından fayda sağlayan elektronik sigara temiz kullanımı ile de yaygın bir şekilde tercih edilir. Elektronik sigaraların bu kadar yoğun ilgi görmesi firmaları har

Günümüzde sıkça tercih edilen elektronik sigara tütün sigarasına göre %95 daha az zararlıdır. Sağlık açısından fayda sağlayan elektronik sigara temiz kullanımı ile de yaygın bir şekilde tercih edilir. Elektronik sigaraların bu kadar yoğun ilgi görmesi firmaları harekete geçirerek piyasaya her geçen gün yeni model ve marka da ürün sunuyorlar. Bu durum kullanıcıları memnun etmek ve birlikte tercih konusunda kararsız bırakıyor.

 Bir defaya mahsus alınan elektronik sigaradan istenilen performansı elde etmek için kişileri kendi damakkeyfi doğrultusunda tercihte bulunması gerekir.Bu doğrultuda en çok tercih edilen elektronik sigara modelleri içerisinde yer alan iqos 3 duo elektronik sigara modelleri birer teknoloji harikası olarak karşımıza çıkıyor. Rahat kullanımı ve şık tasarımı ile bu modeller büyük ilgi görüyor.

İqos Elektronik Sigara Modelleri Ve Özellikleri

Yeni bir teknolojik ürün olan elektronik sigaralar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İqos elektronik sigara modelleri içerisinde İqos 3 DUA limited edition frosted elektronik sigara, İqos 3 Duo elektronik sigara, İgos 2.4 Protect Plus elektronik sigaramodelleri yer alır. Bu modeller dışında İqos marka ürünler içerisinde sigara tutucu, şarj kutusu, temizleme fırçası, şarj adaptör seti ve farklı özelliklere sahip aromalar yer alır.

İqos marka elektronik sigaralar sigaraya benzeyen bir yapıya sahip olmakla beraber kullanıcılara keyifli bir deneyim yaşatır. Ürünlerin en önemli özelliği ise manyetik kilit ve titreşim özelliğine sahip olmakla beraber heat kontrol sistemi ile geliştirilmiştir.

Elektronik Sigaranın Faydaları

Elektronik sigara içerisinde çok az miktarda nikotin bulunur. Normal sigaralar da bulunan zift ve katran gibi zararlı maddeler bulunmaz. Bu yönüyle elektronik sigara içerisinde toksit madde miktarı geleneksel sigaralardan %95 daha azdır. Elektronik sigara içerisinde bulunan seçimi önemli bir özelliktir.

 Çok farklı arama alternatifi bulunan bu ligler sayesinde damak tadına uygun aramalar tercih edilebilir. Elektronik sigarada ateşleme gibi bir çalışma sistemi bulunmadığı için yangın ihtimali yoktur.Etrafta bulunan kişileri rahatsız etmez. Elektronik sigara almak içinhttps://www.elektroniksigaravip3.com/ürünler/iqos.html sitesinden güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Comments