En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Modelleri

Comments · 775 Views

Elektronik sigara sayesinde katran ve kanserojen maddeler gibi kötü uyarıcılara maruz kalmayan kullanıcılar geleneksel sigarayı tamamen bırakabilirler. Bu sayede sigaranın zararlarını en az seviyeye indirirler. Normal sigarayı taklit eden bir yapıya sahip olan elektronik sigar

Kısa bir süre önce insan hayatına giren elektronik sigaralar, sigarayı tamamen bırakmak isteyen kişiler için tasarlanmış ürünlerdir. Bu doğrultuda her geçen gün daha fazla talep gören bu ürünler için firmalar harekete geçerek farklı model, tasarım ve özelliklere sahip iqos elektronik sigara çeşidi üretmeye başladılar. Piyasada birbirinden farklı fiyat ve kalitede elektronik sigara model ve markası bulunur.

Tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan elektronik sigaralar geleneksel sigaraya alternatif olarak üretilen teknolojik cihazlardır. Gerçek sigara tadı yaratan elektronik sigara modelleri içerisinde yer alan manyetik kilit ve titreşim özelliği bulunan iqos elektronik sigara heat kontrol sistemi ile geliştirilmiştir.

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar?

Elektronik sigara sayesinde katran ve kanserojen maddeler gibi kötü uyarıcılara maruz kalmayan kullanıcılar geleneksel sigarayı tamamen bırakabilirler. Bu sayede sigaranın zararlarını en az seviyeye indirirler. Normal sigarayı taklit eden bir yapıya sahip olan elektronik sigara içerisinde atomizer, batarya, güç kaynağı ve tank gibi parçalar bulunur.

İçme işlevi sırasında normal sigaralarda dışarıya doğru çıkan beyaz duman bulunur. Çıkan duman hem kullanıcıyı hem de kullanıcının yanında bulunan kişileri rahatsız eder. İqos elektronik sigara içerisinde ise ısınan likit dışarıya buhar olarak çıkar. Bu durum kullanıcıları kimyasal etmenlerden korur.Yapılan araştırmalar elektronik sigaraların normal sigaralara oranla %95 daha az zararlı olduğunu göstermiştir.

Elektronik Sigaranın Avantajları

Elektronik sigara pil ile çalıştığı için ateşleme gibi bir işleme gerek yoktur. Bu doğrultuda elektronik sigara içerisinde zift ve katran gibi zararlı maddeler bulunmaz. E-Sigaranın en önemli avantajı ise içerisindeki nikotin miktarının zaman içerisinde düşürülerek tamamen bırakılmasıdır. Kişiler kendi damak tadına uygun likit seçimi yapabilirler.

Kendinize özel lezzetler üreterek elektronik sigaradan daha fazla keyif alabilirsiniz.Geleneksel sigaraya göreyim elektronik sigara göre oldukça ekonomiktir. İçerisinde rahatsızlık veren tütün kokusu, kül tozu bulunmaz. Elektronik sigaralar yapısından dolayı kolaylıkla cepte taşınabilir tasarıma sahiptir. Elektronik sigara tütün sigarası gibi cilde ve dişlere zarar vermez. Bu doğrultuda https://www.elektroniksigaravip3.com/ürünler/iqos.html adresinden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Comments